AJ JA SOM RUNNING ANGEL

dm ženský beh je nielen najväčším bežeckým podujatím pre ženy na Slovensku, ale aj športovým a spoločenským sviatkom pre slečny, dievčatá a dámy každého veku. Akcia nesie so sebou veľké posolstvo vzájomného rešpektu, pomoci jedna druhej, tolerancie, priateľstva a prekonania samej seba bez ohľadu na jestvujúcu športovú výkonnosť. Každá účastníčka má svoj vlastný príbeh. Svoju rodinu, kariéru, každodenné povinnosti, radosti i starosti. Ale keď si zaviaže tesne pred štartom tenisky, narastú jej krídla a stane sa z nej “Running Angel”, všetkými obdivovaný bežecký anjel.

Cieľom organizátorov podujatia je pripraviť pre všetky účastníčky bežeckú akciu, kde si prídu na svoje, dobre si zašportujú, stretnú svoje kamarátky, spoznajú sa s novými dievčatami, či sa len jednoducho športovo popasujú s nástrahami trate a užijú si eufóriu pri dobehnutí do cieľa. Rôznorodosť a snahu zapojiť ozaj každú slečnu a dámu podporujú aj dĺžky tratí – 4- kilometrová pre začínajúce športovkyne a 10-kilometrová pre ženy, ktorým sa aktívny pohyb a beh stal už pravidelnejšou súčasťou života. Každá môže dosiahnuť svoj cieľ, každá môže byť na seba hrdá a pyšná že to zvládla a prekonala sa, keď prebieha cieľovou rovinkou povzbudzovaná stovkami divákov, jej rodinou a priateľmi. Každá môže byť skutočný „Running Angel“.

Práve s dôrazom na podporu ozaj širokej komunity bežkýň organizátori nielenže zaradili do programu podujatia v rámci 4-kilometrového behu aj podkategóriu „Beh mamy s dcérou“, ale posilnili komunikačné posolstvo celého dm ženského behu. „Aj ja som Running Angel“ si bude môcť povedať ozaj každá z vás. Ukážeme vám príklady žien, ktoré sú nielen úspešné vo svojej kariére a profesijnom živote, ale sú aktívne bežkyne a môžu byť príkladom a tou najlepšou inšpiráciou a motiváciu pre ďalšie ženy. Možno by ste na prvý pohľad ani nepovedali, že v talári sudkyne, prísnom a decentnom oblečení policajtky či účtovníčky, ktorá sleduje daňové trendy alebo v učiteľskom kostýme, všade sa môže skrývať bežkyňa. Dokonca aj na predvádzacom móle na módnej prehliadke či za moderátorským mikrofónom, áno aj tam môžete stretnúť naše „Running Angels“. Čo treba urobiť preto, aby si sa mohla aj ty stať Running Angel? Je to veľmi jednoduché. Stačí sa jednoducho prihlásiť na 8. ročník dm ženského behu, ktorý sa bude konať v sobotu, 14. septembra v Eurovea a na námestí Dunaja. Čaká ťa bohatý štartový balíček, anjelské štartové číslo, zaujímavý sprievodný program, rôznorodé prezentácie zdravého životného štýlu a hlavne si užiješ spolu s tisíckami žien jedinečné podujatie s nádhernou medailou v cieli.

A ak sa chceš na akciu dobre pripraviť, zapoj sa každý štvrtok na unikátne celoročné tréningy ženskej bežeckej komunity SheRuns v Bratislave, kde ťa dievčatá v kolektíve rovnako pobláznených žien správne pripravia a namotivujú na ceste k splneniu tvojho bežeckého sna. Tak neváhaj a staň sa aj ty našou „Running Angel“. Viac informácií o podujatí nájdete na www.dm-zenskybeh.sk, www.bratislavamarathon.comwww.sheruns.sk

 

 

© 2017 dm drogerie markt, s. r. o.